Radionika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE RADIONIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Psichotroninis ginklas – mirtinas smūgis smegenims

 

Mes jaučiame kvapų ir skonio pokyčius, girdime neįprastus garsus, tačiau nejaučiame radioaktyvaus spinduliavimo, elektromagnetinių laukų. Na o žmogui jie tikrai pavojingi.Todėl ir naudojamas  tap vadinamas psichotroninis ginklas.
Nematomas, tačiau baisus. Psichologų ir psichoterapeutų tvirtinimu, kiekvienas iš mūsų gali tapti bandomuoju triušiu ir tapti zombiu.Kijevo kardiologai bandė elektroninį įrenginį stenokardijos gydimui. Ligoniams sveikata pagerėdavo, tačiau po kurio laiko pacientai gydytojui pradėjo pasakoti apie keistą reiškinį: jiems prapuolė noras žiūrėti televizorių. Paaiškėjo,kad naujas medicininis aparatas myslingu būdu paveikė jų smegenis.

Amerikos žurnalistai,po garsios 1978 metais masinės 911 žmonių  savižudybės Gajanos džiunglių Džonstono kaimelyje, išaiškino kad minėti savižudžiai, sektos ,,Liaudies šventykla“ tapo slaptos CŽV programos kuriančios psichotroninį ginklą aukomis. Tuo pačiu metu TSRS KGB mokslinis tyrimų institutas (NII) tobulino programą ,,Nuotolinis psichofiziologinio žmogaus būvio valdymas“. Iki 1991 metų darbai vyko vienoje iš Maskvos psichiatrinių ligoninių.
Buvo eksperimentuojama  su ten patalpintais disidentais ir sugautais mieste alkoholikais, kurių psichikos sutrikimai buvo lengvai paaiškinami degtinės vartojimu.Darbai kuriant ir tobulinant psichotroninį ginklą Rusijoje nesutrukdė ir pučas, po kurio nuvilnijo keistų savižudybių banga ( Pugo, maršalas Ahromiejevas,pagrindinis partijos iždininkas Kručinas).
1992 metais vyko masinė Maskvos medicinos institutų absolventų atranka į KGB struktūras. Pagrindinės buvusių studentų specialybės buvo - psichoanalizė, psichologija, psichiatrija.
Psichotroninis ginklas tam tikra prasme ,,humanitarinis‘: jokių sprogimų, griovimų ar radioaktyvinės taršos.Priešo kariuomenės kariai paniškai išsilaksto, tačiau vietoj žaizdų pas juos galvų svaigimas ir aritmija.Pats paprasčiausias iš poveikių būdų – audovizualinis dirginimas.Labai silpni dirgikliai sąmone nepriimami, tačiau jie patenka į pasąmonę. Tai vyksta sekančiai: ant malonios muzikos įrašo ..uždedamas“ besikartojantis įtaigos tekstas, sulėtintas 10 – 15 kartų.
Videostimuliacijoje  į video filmo įrašą yra įterpiami labai trumpi (0,04 sek.) teksto fragmentai ar vaizdai, kurie kartojami kas 5 sekundės.Šis poveikis – ne blogesnis.
Tačiau visa tai juokai lyginant su ultragarsu. Mechaninius virpesius kurių dažnis virš 100 Hz žmogus nejaučia, tačiau jie veikia protavimą ir nervų sistemą. Rezultatas – galvos skausmas, galvos svaigimas,regėjimo ir kvėpavimo sutrikimai, konvulsijos. Įdomu tai, kad tokio poveikio prietaisus gali sukurti radijo mėgėjai namų sąlygomis. O tai jau labai pavojinga.
Infragarsas – tai, priešingai, labai žemi, mažiau 16 Hz dažniai. Poveikis jais 130 decibelų intensyvumu ir didesniu gali sustabdyti širdies veiklą.I nfragarsas (lot. infra - po) – mažesnis negu 16-20 Hz dažnio garsas. Žmogus šio garso negirdi, nes jis gali suvokti nuo 16-20 iki 20 000, bet geriausiai girdi 500-2000 Hz dažnio garsus. Didesnis negu 20 000 Hz dažnio garsas vad. ultagarsu. Infragarsą sukelia vėjas, jūros bangos, šūviai, sprogimai, perkūnija, žemės drebėjimai, vibruojantys varikliai.
Palyginus nesenai matavimais buvo nustatyta, kad nuosavas žmogaus kūno virpesių dažnis yra maždaug 8 -15 Hz. Tai reiškia kiekvienas kūno raumens judesys iššaukia viso kūno mikrotraukulį.Šie virpesiai mums nėra pavojingi. Tačiau kada  organizmas veikiamas infragarsu kūno virpesiai patenka į rezonansą, mikrotraukulių amplitudė padidėja dešimteriopai. Žmogaus sąmonė to užfiksuoti negali, tačiau pas jį atsiranda diskomforto ir siaubo jausmas. Na o pavojus labai realus – pradeda trūkinėti kapiliarai ir indai.
Dar labiau išvystytas metodas -  naudojant mikrobangų spinduluotę. Jos įtakoje atsiranda realybės suvokimo sutrikimai, nuovargis, pykinimas, galvos skausmas. Ultra garso ginklo poveikį gali išmėginti kiekvienas – pakanka įkišti galvą  į mikrobangę krosnelę.Poveikis priklauso tik nuo galingumo. Esant mažam spinduliavimo galingumui jaučiame tik triukšmą galvoje.
 

Psichotroninio ginklo kūrimą vainikuoja torsioninė spinduliuotė. Nuo jos gamtinėmis priemonėmis ar vidiniais organizmo rezervais apsisaugoti neįmanoma.Naudojant torsioninius generatorius, galima iššaukti eilę susirgimų, padidinti ar sumažinti psichofizinį aktyvumą,įteigti įvairius norus,priversti išpasakoti paslaptis, ivesti į pasąmonę norimą veiklos programą (nusižudyti, ką nors nužudyti ir t.t.). Baisiausiai tai kad psichotroninio ginklo pavyzdžius galime rasti net paprastų parduotuvių lentynose. Rygoje teko matyti aparatėlį kovai su griaužikais – mažą torsioninį generatorių. Prie jo pridedamoje instrukcijoje patariama ji naudoti  sandeliuose ir tik naktimis, kad nepakenktų žmonėms. Na o kodėl jo negalima padėti po uošvienės ar konkurento lova ?
Papildomai žinoma tai, kad šiai dienai JAV turi žemo dažnio generatorius (iššaukiančius galvos svaigimą, pykinimą ir kitą) ir kryptinio elektromagnetinio spinduliavimo generatorius, kurie gali sukelti veikiamo žmogaus galvoje ,,radijo garso“ efektą.Be to , prie NATO sukurta darbinė grupė neletalinio ginklo vystimui ir panaudojimui. Tačiau psichotroninio ginklo  gamyboje ir tobulinime vienareikšmiškai pirmauja Rusija. Tai patvirtina JAV CŽV ataskaitos, kuriose tvirtinama kad rusų darbai parapsichologijoje kelia grėsmę Vakarams. 1960 metais Rusijoje prasidėjo pirmieji eksperimentai ir greitai rusai jau turėjo platų psichotroninio ginklo asortimentą.1998 metais rusų jėgos struktūroms buvo pateiktas torsioninio poveikio aparatas sugebantis 300 – 500 metrų atstumu išvesti  15 -20 minučių iš rikiuotės neribotą kiekį ginkluotų priešo karių. Kur dabar buvę KGB  psichotronikos specialistai iš Lubiankos? Visur. Manoma ,kad jų sukurtas programas naudoja įvairios sektos ir net nusikaltėlių grupuotės. Be to, psichotronines technologijas galima panaudoti ir kitose sferose. Pavyzdžiui, diskotekose. Primaišyti prie muzikos raginimą vartoti narkotikus vieni niekai. Ar paėmus liūdnai pagarsėjusį ,,25 kadrą“ TV laidose. Tu jo negirdi ir nematai, bet po filmo prieš savo valią eini pirkti pepsikolos, lašišos ar dešros gabalėlį. Na pasaulyje ir pas mus dar būna rinkimai ...
Naujausi tyrimai rodo, kad gyvybinės energijos generavimo efektas susijęs su sistemos entropijos (chaoso) pokyčiu.
Tai reiškia , kuo stipriau kinta prietaiso jo darbo metu entropija, tuo bus stipresnis jų gyvybinės energijos spinduliavimas.
Tradiciniame Feng Shui  tokių megaentropinių generatorių pavyzdžiais yra židiniai, laužai, kvepalai – viskas, kas dalyvauja degimo procese (degant tvarkinga kuro struktūra pereina, sudegdama, į chaotinį būvį, tai reiškia entropija išauga). Kitų panašių generatorių pavyzdžiai yra kriokliai, fontanai, kuomet kinta vandens entropija. Degdama žvakė be šviesos generuoja pakankamai didelį gyvybinės energijos srautą, kas nuo seno panaudojama Feng Shui.  
Pakankamai stiprų negaentropinį (neigiamą) spiduliuote sukuria televizoriaus ekranas ir video monitorius ( nemaišykite su elektromagnetine spinduliuote, nuo kurios šiuolaikiniai televizorių ekranai pakankamai gerai ekranuoti. Tačiau, pačiu stipriausiu psichotroniniu efektu pasižymi skistų kristalų indikatoriai ir videomonitoriu ekranai. Tai susiję su jų konstruktyviniais ypatumais, kuomet vaizdas sukuriamas daugybe mikroskopinių hidrodinaminių sukūrių, kas iššaukia kitą gyvybinės energijos generavimo efektą – vadinamuosius torsioninius laukus.
Torsioninis spinduliavimas susiję su kvantomechaniniu sukinio efektu.Jis pasireiškia sukant masyvius cilindrus  ir kitų formų  daiktus, sukantis įvairiems sukurių laukams.Panašūs gyvybinės energijos generavimo efektai sukimosi metu buvo žinomi gilioje senovėje ir buvo naudojami įvairiose konstrukcijose kurios buvo  naudojamos Feng Shui  harmonizacijai.

Pats seniausias ir žinomiausias senovinis torsioninis prietaisas yra Tibeto mantrinis žiedas, kuris ir dabar naudojamas patalpų  ir  landšafto energetikos harmonizavimui Feng Shui.
Šiuolaikiniuose  prietaisuose ir įrengimuose torsioninio spinduliavimo šaltiniais gali būti įvairios besisukančios dalys, pavyzdžiui įvairūs motorai. Šiuo požiūriu stiprūs torsioninių spinduliavimų šaltiniai yra šaldytuvai, kondicionieriai , fenai ir kiti panašūs prietaisai. Suprantama, labai dideli ir stiprūs torsioniniai laukai atsiranda ir automobilyje , kuriame daug greitai besisukančių detalių.Tačiau ir nematomi elektromagnetiniai sūkuriai gali tapti torsioninio  spinduliavimo šaltiniais.
Tokių torsioninių generatorių pavyzdžiais gali būti: mikrobanginės krosnelės, mobilūs telefonai.Dauguma elektroninių prietaisų daugiau ar mažiau yra psichotroninio spinduliavimo generatoriais, nes jų darbo procese atsiranda stiprūs negaentropiniai ir torsioniniai efektai., kurie yra tuo stipresni, kuo daugiau juose elektromagnetinių bangų generatorių ir kuo aukštesni naudojamieji dažniai. Šiuo požiūriu ypač pavojingi radijo siustuvai ir generuojantys aukšto dažnio elektromagnetinius laukus prietaisai (mobilūs telefonai ir mikrobanginės krosnelės).

Nors minėti prietaisai šiuo metu paprastai pakankamai gerai ekranuoti elektromagnetiniame diapazone, juos lydintys psichotroninis spinduliavimas lengvai praeina per panašius ekranus ir be to visai ne reglamentuojamas šiuolaikinėmis saugos normomis. Todėl šalutinis destruktyvus ir chaotiškas panašių prietaisų poveikis gali būti labai didelis.Feng  Shui teorijos požiūriu tokie prietaisai – galingi neigiamos energijos generatoriai panašūs į sąvartynus, šiukšliadėžes ir t.t. Šiuo požiuriu ypatingą pavojų kelia mobilaus ryšio tinklai, kurie praktiškai veikia  visus didelių ir mažų miestelių gyventojus nepriklausomai nuo to, naudojatės mobiliu telefonu ar ne. Jie tolygiai padengia visas miestų teritorijas.Be to juose naudojami dažnių diapazonai, turintys ypatingai išreikštą biologinį poveikį.
Labai svarbi gyvybinės energijos kokybinė charakteristika ,arba,kalbant šiuolaikine kalba, jos moduliacija. Ji gali būti teigiama, kuriančioji arba neigiama, griaunanti, destruktcinė. Todėl, stebėdami vieno ar kito prietaiso poveikį, labai svarbu suprasti,kokios spinduliuočių  ir torsioninių laukų energetinės charakteristikos. Jei jos neigiamos ar blogai derinasi su gyventojų energetika, būtina nuo jos ekranuotis ar pasistengti ja pakeisti, transformuoti i labiau jums palankią energetiką, o  blogos energetikos liekanas absorbuoti ar blokuoti. Torsioninių laukų ir įvairių elektromagnetinių laukų poveikis šiuo metu nustatomas ir atliekamos optimaliausios korekcijos tik radiostezinės ekspertizės pagalba. Todėl jei turite galimybę pasinaudokite profesionalaus radiostezisto paslaugomis ir atlikite savo gyvenamų patalpų, aplinkos, darbo vietų ir patalpų radiostezinę ekspertizę kuri atliekama naudojant  torsioninę – radiostezinę anteną. Tam skirtos lėšos pilnai pasiteisins,optimaliai pagerins jūsų sveikatingumą ir darbingumą  -  www. radiostezija.lt  

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA. LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA. LT

BIOTRONIKA. LT

BIOLOKACIJA. LT

BIORITMIKA. LT

GEOTRONIKA. LT

RADIONIKA. LT

AJUVERDA. LT

   

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox